FOTOSHOOT IN ROTTERDAM


Rotterdam is een geweldige stad voor een professionele fotoshoot met een moderne uitstraling. De combinatie van indrukwekkende architectuur, industriële locaties en klassieke gebouwen maakt Rotterdam de perfecte plek om sterke beelden te creëren voor jouw portfolio als model of acteur.

 

Een populaire locatie is de Kop van Zuid, rondom Hotel New York. Hier zorgen de strakke gebouwen, het water en de industriële sfeer voor krachtige en moderne foto’s met een stoere uitstraling. Deze omgeving geeft jouw portfolio direct een professionele en eigentijdse look.




PORTFOLIO UPDATEN?




WAT KAN JE VERWACHTEN?

  • Begeleiding tijdens de hele shoot (houding, mimiek, poses)
  • Op een geschikte locatie maken we verschillende sterke foto's voor je portfolio 
  • Professionele nabewerking van de beste beelden
  • Foto’s die direct bruikbaar zijn voor de Modellen- en Castingbureaus


VOOR WIE IS DE FOTOSHOOT?

Deze fotoshoot is speciaal gericht op:

  • Ervaren modellen die hun portfolio willen vernieuwen of uitbreiden
  • Acteurs die professionele headshots en scene-achtig beeldmateriaal nodig hebben
  • Beginnende modellen en acteurs die een sterke eerste indruk willen maken bij het maken van hun eerste portfolio
  • Iedereen die serieus aan de slag wil in de modellen- of acteerwereld, zodat je jezelf kunt inschrijven bij een Modellen- en Castingbureau

Je hoeft geen ervaring te hebben — ik help je tijdens de shoot met poses.



KOP VAn ZUID / HOTEL NEW YORK

De Kop van Zuid is een van de meest fotogenieke locaties van Rotterdam en een populaire plek voor fotografen en videografen. De combinatie van moderne architectuur, water en industriële details maakt deze omgeving perfect voor professionele portfoliofoto’s. Rondom Hotel New York zijn ontzettend veel mooie plekken te vinden om te fotograferen. Denk aan industriële trappen, strakke muren, moderne gebouwen en het water langs de kade. Deze veelzijdige omgeving zorgt ervoor dat we tijdens een shoot veel verschillende looks en sferen kunnen creëren, allemaal op loopafstand van elkaar.

 

Hieronder zie je verschillende foto’s die ik bij Hotel New York en in de omgeving van de Kop van Zuid heb gemaakt, waaronder een shoot met Victor en verschillende andere modellen. Wil jij ook graag professionele foto’s laten maken in Rotterdam voor jouw modellen- of acteursportfolio? Stuur mij dan gerust een bericht via het contactformulier om samen een shoot in te plannen.





Boek NU JE FOTOSHOOT!



the specials, max models, modellenbureau, model agency, fotografie, photography, model, modeling, male model, shoot, photoshoot, fotoshoot, online, portfolio, portfolioshoot, modelportfolio, modelfotograaf, fotograaf

MODELLEN ONLINE

Inmiddels hebben veel verschillende mannelijke modellen voor mijn lens gestaan die staan ingeschreven bij modellenbureau The Specials in Rotterdam. Super leuk om de resultaten online bij de portfolio's van de modellen te zien. Check hiernaast een selectie van verschillende fotoshoots die ik heb gedaan en online staan op de website van The Specials.




GENTLEMAN / SUIT

Met de strakke lijnen, moderne architectuur en industriële uitstraling van Rotterdam zijn deze locaties ook perfect geschikt voor mannen in pak. De combinatie van zakelijke outfits en de urban omgeving zorgt voor krachtige, stijlvolle en professionele beelden die perfect passen binnen een modellen- of acteursportfolio.

 

Tijdens de shoot bekijken we per outfit welke locatie en uitstraling daar het beste bij passen. Ik let er altijd op dat de kleding, de omgeving en de sfeer samen één sterk en kloppend geheel vormen. Zo creëren we foto’s die niet alleen professioneel zijn, maar ook echt passen bij wie jij bent en wat je wilt uitstralen.

 

Wil jij graag model of acteur worden en jezelf inschrijven bij modellen- en castingbureaus? Ben je op zoek naar een fotograaf in Rotterdam voor professionele portfoliofoto’s? Stuur mij dan gerust een bericht om samen een shoot in te plannen.


FOTOSHOOT IN CENTRUM ROTTERDAM

Ook rondom Rotterdam Centraal Station zijn er volop mogelijkheden voor fotografie. De moderne architectuur, open ruimtes en lijnen van de stad zorgen voor een stijlvolle en dynamische setting die perfect werkt voor het maken van verschillende foto's voor je portfolio. 

 

Op loopafstand van het Centraal Station ligt het Stadhuis.  Dit historische gebouw heeft een elegante en karaktervolle sfeer die zorgt voor stijlvolle beelden met een luxe uitstraling. Zo laat je weet een hele andere kant zien voor je portfolio. Deze combinatie in de stad maakt dat we veel verschillende beelden kunnen maken voor je portfolio. Lijkt het je leuk om samen op pad te gaan in Rotterdam en mooie beelden te maken zodat jij je kunt inschrijven bij een Modellen- en Castingbureau? Vraag dan via onderstaan button snel meer informatie aan.




KLAAR VOOR JOUW PORTFOLIO SHOOT?

Ben jij klaar om te investeren in sterke, professionele foto’s die jou écht laten opvallen? Of je nu aan het begin staat van je carrière als model of acteur, of je portfolio wilt vernieuwen als ervaren model of acteur — samen zorgen we voor beelden die perfect aansluiten bij jouw portfolio.

 

Tijdens de fotoshoot begeleid ik je stap voor stap, zodat jij ontspannen voor de camera staat en het beste uit jezelf kunt halen. We kiezen een locatie in Rotterdam die past bij jouw stijl en creëren foto’s waarmee je je zelfverzekerd kunt presenteren bij Modellen- en Castingbureaus.

 

Wacht niet langer en zet de volgende stap in jouw portfolio.