Voor XXL Magazine een Fashion Shoot gemaakt met als thema: Day and Night Out in Lovely Leiden. Samen met Annette Fauchey hebben we onze kracht als fotografen gebundeld om deze fotoshoot te maken. We zijn samen met modellen Milou Hogendijk en Sam Coli langs verschillende plekken in Leiden en Oegstgeest gegaan. Zo hebben we gefotografeerd in restaurant Tabu Leiden, Villa Beukenhof Oegstgeest en in de winkelstraat in Leiden.
Met dank aan: OUTRGS Men's Fashion, Detour Menswear, June Oegstgeest
Voor het nieuwe kledingmerk OUTRGS Men's Fashion heb ik de fotografie verzorgd. OUTRGS is voor de modebewuste man die eens iets anders wilt dragen dan een saai wit overhemd. De overhemden van OUTRGS Men's Fashion zijn speciaal ontworpen voor het merk, dit zijn dus unieke prints die je nergens anders ziet. Verder verkopen ze prachtige knitted sweaters en t-shirts met als inspiratie verschillende stranden over de hele wereld. Dit is de eerste collectie die OUTRGS lanceert en ze zijn van plan een plekje te veroveren in de wereld van de herenmode met hun frisse en andere kijk op mode. Naast de unieke designs van de items is OUTRGS ook bewust dat het beter kan in de kledingindustrie. Daarom hebben ze gekozen voor bepaalde stoffen zoals bijvoorbeeld 100% Organic Cotton, Lyocel™ (Tencell™) en Recycled Polyester om hun steentje bij te dragen aan een beter milieu. Check www.outrgs.com voor de Collectie, Lookbook en achtergrondinformatie.
Beeldmateriaal gemaakt voor Sjors van der Panne. We kennen Sjors natuurlijk allemaal van zijn deelname aan The Voice of Holland in 2014. In het team van Marco Borsato heeft Sjors uiteindelijk de 2de plek in de finale behaald. Hij zingt nummers van zijn voorbeelden Liesbeth List, Rames Shaffy en Frank Boeijen en natuurlijk ook prachtige zelfgeschreven nummers. De beelden die ik heb gemaakt zijn gebruik voor een singlecover en de theatertour en op de cover van theater Het Park in Hoorn. Check voor meer informatie en tour-agenda www.sjorsvanderpanne.nl
Van "Jochie naar Hunk" is de titel bij het interview van sing & songwriter Janieck voor Lindanieuws.nl. Janieck is begonnen als kind met de hoofdrol in Pluk van de Petteflet. Daarna is hij zich gaan focussen op het schrijven van nummers voor zichzelf en anderen. Bij het interview op de website van Linda staat een foto van Janieck die ik heb gemaakt. Check het interview en de foto op www.lindanieuws.nl.