Deze editie van de Fotoshoot Dag vond plaats op vrijdag 15 mei 2026 in The Green D-light. Deze supercreatieve daglichtstudio in Roosendaal, Brabant, is de perfecte mix van licht, kleur, sfeer en creativiteit. Met maar liefst 220 m² aan ruimte, grote ramen en een prachtige lichtstraat is dit dé plek om krachtige, nieuwe beelden voor je portfolio te laten maken.
Tijdens de Fotoshoot Dag heb ik samen met modellen en acteurs gewerkt aan professionele foto’s om hun portfolio te versterken en hun kansen op mooie opdrachten via bureaus te vergroten. Bekijk hieronder de behind-the-scenesfoto’s van deze creatieve dag in Roosendaal. De resultaten van de Fotoshoot Dag deel ik op een later moment.
Wil jij ook de eerste stap zetten richting een modellen- of castingbureau? Of wil je jouw portfolio vernieuwen met professionele en actuele beelden? Meld je dan aan voor de volgende Fotoshoot Dag en investeer in jezelf!
De Fotoshoot Dag vindt plaats in The Green D-light, een creatieve daglichtstudio in Roosendaal (Brabant). Deze studio biedt een perfecte mix van licht, kleur, sfeer en creativiteit. Met 220 m² aan ruimte is dit dé plek om mooie, professionele foto’s te maken.
Wat The Green D-light uniek maakt, is de warme, huiselijke sfeer in combinatie met een moderne uitstraling. Een kleurrijke studio waar hotel chique samenkomt met Brabantse gezelligheid. Denk aan toffe props, mooie kunstplanten en bloemen — en natuurlijk een heerlijke kop thee of koffie. Dankzij de grote raampartijen en de lichtstraat is er volop natuurlijk licht, wat zorgt voor frisse en pure beelden. Perfect passend bij portfolio’s voor Modellen- en Castingbureaus.
De locatie is eenvoudig bereikbaar. Kom je met de auto, dan kun je parkeren voor de deur (€2,05 per uur) en iets verderop in de straat is er ook mogelijkheid om gratis te parkeren. Kom je met het openbaar vervoer, dan ligt de studio op loopafstand van het station in Roosendaal. Hieronder vind je verschillende foto’s van de ruimte. De wanden zijn verschuifbaar en met de vele props kunnen er diverse opstellingen worden gecreëerd. De styling kan tijdens de shoot iets afwijken van wat op de foto’s te zien is.
Er is volop keuze om sterke, veelzijdige beelden te maken voor jouw portfolio.
De Fotoshoot Dag is bedoeld voor modellen, acteurs en talenten die:
– al zijn ingeschreven bij een Modellen- of Castingbureau en hun portfolio willen updaten,
óf
– nog geen inschrijving hebben, maar graag een sterk portfolio willen laten maken om zich te kunnen aanmelden bij een bureau.
Je hoeft geen ervaring te hebben met fotoshoots. Tijdens de shoot help ik je graag op weg met tips over poses, expressie en houding. Zo zorgen we er samen voor dat jij met sterke en professionele beelden naar huis gaat.
Ben jij model of acteur, of wil je je graag inschrijven bij een modellen- of castingbureau? En ben je na het lezen van deze pagina enthousiast geworden over het laten maken van je portfolio? Tijdens de Fotoshoot Dag in The Green D-light creëer ik sterke foto’s die jouw Modellen- of Castingportfolio naar een hoger niveau tillen. Geschikt voor zowel beginnende modellen als ervaren modellen die hun portfolio willen uitbreiden met professionele beelden.
Wil je meer weten over de Fotoshoot Dag, de prijzen van de portfolio shoots en welke plekken momenteel nog beschikbaar zijn? Vraag dan eenvoudig meer informatie aan via het contactformulier. Je ontvangt per mail een uitgebreide PDF met alle informatie en de verschillende pakketten die je kunt boeken.
Vermeld in je bericht dat je interesse hebt in de FOTOSHOOT DAG – THE GREEN D-LIGHT, dan stuur ik je graag alle details toe.
Kun je op deze datum niet? Geen probleem. Je kunt het hele jaar door informatie aanvragen over mijn reguliere fotoshoots, die op verschillende momenten te boeken zijn.
